Nasza oferta

 • Handel

  Prowadzimy działalność handlową pośrednią w zakresie szerokiej gamy produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego, innych przedmiotów użytkowych, a także odzieży i butów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy otwarci na inne oferty.

  Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Docieramy z towarami i produktami naszych partnerów na rynki zagraniczne !
 • Marketing

  Distribution.

  Dystrybucja materiałów i prospektów reklamowych, oraz innych przesyłek informacyjno-promocyjnych

      - Masowa komunikacja personalizowana
      - Masowa komunikacja marketingowa

  Mass Printing

  Przygotowanie i drukowanie korespondencji masowej, materiałów reklamowych i innych druków personalizowanych;

  Direct Mail

  Organizacja kampanii typu Direct mail; kopertowanie i kolportaż prospektów reklamowych i innych druków bezadresowych oraz próbek produktów; mailing bezadresowy;

  Street Marketing.

  Dystrybucja materiałów reklamowych i próbek produktów w zdefiniowanym miejscu i czasie

  NASZE BAZY DANYCH:

  Posiadamy największą w Polsce, ciągle aktualizowaną bazę danych osób w gospodarstwach domowych w rozbiciu na miejsce zamieszkania, płeć, grupę wiekową, wykształcenie, dochody i wiele innych kryteriów. W oparciu o nasze bazy przygotowujemy i przeprowadzamy analizy marketingowe z uwzględnieniem geomarketingu.

  Promocje sprzedaży.

  Pomagamy w tworzeniu nowych kanałów dotarcia do klienta. Organizujemy i realizujemy animacje sprzedaży, degustacje, sampling, merchandesing oraz inne akcje tematyczne wzmacniające sprzedaż.
 • Eventy

  Planujemy i organizujemy imprezy tematyczne związane z ważnymi wydarzeniami naszych klientów. Specjalizujemy się w takich formach jak: gale, bale, bankiety, konferencje, targi, imprezy integracyjne, podróże poznawczo-integracyjne; imprezy promocyjne, pikniki, koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmowe, pokazy kulinarne, warsztaty i szkolenia oraz inne imprezy okolicznościowe.
 • Inne (BTL, Branding, Positioning)

  Projektujemy i produkujemy materiały BTL. Tworzymy programy lojalnościowe. Prowadzimy dystrybucję i umieszczanie materiałów w POS. Projektujemy i produkujemy wielkoformatowe banery reklamowe. Realizujemy inne reklamy niestandardowe.

  Planujemy i realizujemy strategie komunikacji marketingowej. Tworzymy kreację tożsamości i pozycjonowania marki. Projektujemy i produkujemy nośniki prezentacyjne i reklamowe oraz gadżety firmowe.
 • Consutling

  LWykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu w Polsce oraz za granicą udzielamy wsparcia consultingowego w wielu obszarach działalności gospodarczej.

  Warto z nami porozmawiać !