Market Access to:

- Szybkość w rozpoczęciu pracy - Elastyczność czasu pracy - Bezpieczeństwo pracownika - Ubezpieczenie i gwarancja wynagrodzenia - Rozwój i szkolenia - Praca dla osób uczących się i studentów

Zapraszamy do współpracy !!!

Praca tymczasowa

Market Access to firma, która nieustająco rozwija się w wielu nowych obszarach działalności rynkowej.

Świadczymy także usługi Agencji Pracy Tymczasowej.

Zatrudnienie tymczasowe to alternatywna forma zatrudnienia w oparciu o Ustawę o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z dnia 9.07.2003 roku (wraz z późniejszymi zmianami).
Zatrudnienie tymczasowe polega na świadczeniu pracy poprzez wybraną zarejestrowaną agencję pracy tymczasowej.

Agencja taka z kolei „wynajmuje” pracowników innym podmiotom gospodarczym na podstawie specjalnych umów o świadczenie usług pracy tymczasowej. Wynajmuje ona pracowników na czas określony, w celu wykonywania określonych zadań. Jest to bardzo interesujące i korzystne rozwiązanie szczególnie dla osób, które nie mogą lub nie chcą pracować w sposób ciągły, wiążąc się z stałą umową o pracę lub nie mogą aktualnie znaleźć pracy stałej. Zatrudnienie czasowe daje możliwości zdobywania wybranych doświadczeń zawodowych w dość krótkim czasie.

Jest to zdecydowana alternatywa dla zatrudniania „na czarno”, która daje pracownikowi pełną ochronę prawną, ubezpieczenie społeczne i gwarancję wynagrodzenia.

Spółka Market Access została zrejestrowana w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem >14989. Firma posiada też wymagane ubezpieczenie (Polisę) w zakresie prowadzenia agencji pracy tymczasowej.

Naszą siedzibą jest Warszawa, ale działamy na terenie całego kraju, ze szczególnym wskazaniem województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Kontakt do Nas:
praca@marketaccess.pl

Jesteśmy obecni między innymi w:

Mapa miast